O nás

O nás

Spoločnosť Spotrebiče24 je mladá spoločnosť, ktorá sa rozvíja každým dňom. Ponúkame vám široký výber sortimentu na jednom mieste, ktorý si môžete objednať z pohodlia domova alebo kancelárie a tak ušetríte čas zbytočným cestovaním do nákupných centier.
Nielenže vám ušetríme čas, ale aj peniaze. Snažíme sa vám ponúknuť vždy tie najlepšie ceny na trhu.

S nami máte viac času na život, ktorý môžete venovať svojej rodine, koníčkom a plnení svojich snov.

Internetový obchod Spotrebiče24 je otvorený 24 hodín denne, 365 dní v roku a preto sa nemusíte báť, že nestihnete nakúpiť, pretože vám nevyhovuje otváracia doba vášho obchodu.

Naším hlavným cieľom je uspokojiť aj tie najnáročnejšie potreby našich zákazníkov. Preto sa snažíme neustále zvyšovať úroveň našich služieb, každý deň rozširovať ponuku nášho sortimentu, pravidelne informovať zákazníkov o novinkách a akciách prostredníctvom newsletterov a garantovať čo najlepšie ceny na trhu.

Chceme dosiahnuť to, aby si zákazník pod menom Spotrebiče24 predstavil jedinečný obchod, ktorý ponúka široký sortiment produktov za najlepšie ceny na trhu, kvalitné služby a množstvo výhod pre zákazníka.

Veríme, že si náš obchod čoskoro obľúbite aj vy a budete sa ku nám s radosťou vracať, pretože sa na nás môžete vždy spoľahnúť.